Gelukkig nieuwjaar. En dank u, beste lezers!

GELUKKIG NIEUWJAAR. EN DANK U, BESTE LEZERS!

Wij wensen u een gelukkig en boeiend nieuwjaar, bovenal gezond. We hopen dat het u veel plezier en geluk zal brengen. Iedereen kan het gebruiken. 

Ook in 2021 zullen we blijven artikels brengen rond kunst, innovatie en design. 

Hoewel 2020 een rotjaar was, bleek het voor onze blog andermaal een jaar met stijgende cijfers en daar zijn we bijzonder fier op. Maar zonder onze lezers, zijn we niets. Bedankt dat u deel uitmaakt van de lezersgroep van onze blog #WhatsNext. 👊

Verspreid over diverse sociale media zeggen onze statistieken dat we nu al aan +25.000 unieke volgers zitten. Dank u, dank u, dank u. En natuurlijk – sharing is caring – dus deel gerust 😜

We zitten op Twitter, Instagram, Facebook en LinkedIn.

Als cadeautje hebben we iets van onze vrienden van Boston Dynamics, die de toon zetten voor 2021. Ik deel dan ook graag dit filmpje 😎🤖 (geluid opzetten).

Steven Dupont

#WhatsNext is een blog over innovatie, kunst en design, gebracht in mensentaal. Op de hoogte blijven? Volg ons op:

En pssst… sharing is caring 🙂

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: